Ceceli’den, ‘İntizar’dan korunma’ ve ‘çocuğuna kayyum’ talebi

Eski eşi Sinem Gedik'e çocuğunun velayetini almak için dava açan şarkıcı Mustafa Ceceli İntizar’ın yaptığı açıklamaları gerekçe göstererek korunma talebinde bulundu. Ceceli ayrıca 7 yaşındaki çocuğuna kayyum atanmasını istedi.
Eski eşi Sinem Gedik’in yatak odasına koyduğu kamera görüntülerini servis eden ve İntizar ile bir ilişkileri olduklarını iddia eden şarkıcı Mustafa Ceceli, İntizar’dan korunma talep etti.

Hürriyet’in haberine göre; Ceceli’yi haklı bulan İstanbul Aile Mahkemesi, İntizar’ın iki ay süreyle Mustafa Ceceli’ye yaklaşmamasına, iletişim araçlarıyla rahatsız etmemesine ve şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama ve küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına karar verdi.

7 YAŞINDAKİ ÇOCUĞU İÇİN KAYYUM TALEBİ  


Velayet davasının görüldüğü İstanbul 9 Aile Mahkemesi, Mustafa Ceceli ile Sinem Gedik’in 7 yaşındaki çocukları Arın Ceceli’nin menfaatinin korunması adına Sulh Hukuk Mahkemesi’ne başvurarak çocuğa kayyum atanması talebinde bulundu. Öte yandan velayet davasının görüldüğü İstanbul 9. Aile Mahkemesi, 7 yaşındaki Arın Ceceli’nin haklarının mahkemede korunması ve çocuğu mahkemede temsil etmek adına İstanbul 3. Sulh Hukuk Mahkemesi’ne başvurarak kayyum atanması talebinde bulundu.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER MEDYA HABERLERİ