‘Afrin’e Mehmetçik değil, önce bunlar gitsin’

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in, ‘Kefenli tosunlar Afrin operasyonunda başrolde olsun’ sözünden sonra sosyal medyada çok sayıda kampanya başlatıldı.
   
ÇekirgeTv’nin hazırladığı ‘Afrin’e Mehmetçik değil, önce bunlar gitsin’ videosu da on binlerce kişi tarafından beğenilip paylaşıldı.

Akşener, sosyal medya hesabı Twitter'dan Afrin opersayonu ile ilgili olarak, "Bütün siyasi partilerde; Ak Parti’de, MHP’de, CHP’de ve İYİ Parti’de hangi siyasi çocuğuna paralı askerlik yaptırmışsa, 40 yaşını geçmemiş çocuklarının tamamının askere alınmasını ve Afrin harekatında başrolde olmasını talep ediyorum." Tiwittini attı.
Akşener’in bu çıkışından sonra sosyal medyada çeşitli kampanyalar başlatıldı.


Bu kampanyalardan biri @Cekirge Tv tarafından başlatıldı. @Cekirge Tv’nin hazırladığı, ‘Afrin’e Mehmetçik değil önce bunlar gitsin’, videosu on binlerce beğeni alıp paylaşıldı. Mehmetçik değil önce bunlar gitsin diye denilenler şöyle; Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yiğit Bulut, Başbakanlık Müşaviri Yusuf Yerkel, Cumhurbaşkanı tarafından desteklenen organize suç örgüt lideri Sedat Peker, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, Halk Özel Harekat (HÖH), Uluslararası Savunma Danışmanlığı (SADAT) ve Cumhurbaşkanı AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan.
 
 
 
 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER MEDYA HABERLERİ