Survivor'da şok kavga! İlhan ve Serhat birbirine girdi

Survivor 2017'nin bu akşam yayınlanacak bölümünde en büyük ödül için yarışan yarışmacılar öyle geriliyor ki ünlüler takımının iki iddialı yarışmacısı Serhat ve İlhan birbirine giriyor.
Survivor'da bu akşam yarışmaya farklı bir ödül damgasını vuruyor. Survivor yarışmasında bu akşam yarışmacıları heyecanlandıran bir ödül ortaya kondu. Oyunu kazanan takımın her üyesi bir arabanın sahibi olacak, yani kazanan takıma 6 araba birden verilecek. Yiyecek ödülünün haricinde bir ödül olması ve kazanan yarışmacıların araba sahibi olacağı bu oyunda nasıl bir performansın ortaya çıkacağı merak konusu.

Survivor'da Ödül araba olunca sinirlerde geriliyor. İlhan Mansız ve Serhat Akın'ın ciddi şekilde tartıştığı görülürken, araya Sema girse iki ismi ayırmak oldukça zor gözüküyor. Serhat ve İlhan Survivor'ın ilk günlerinden beri yakın arkadaş olarak bu noktaya kadar gelmiş, hemen hemen hiç tartışmadan uzun zaman geçirmişlerdi.

Uzun zamandır İlhan Mansız'ın Furkan, Sema ve Serhat üçlüsü ile birlikte zaman geçirmemesi izleyenlerin dikkatini çekmiş fakat İlhan Mansız adada daha çok yalnız vakit geçirmeyi tercih etmişti


İlhan, Serhat kavgasının ardından ise neler yaşanacağı merakla bekleniyor. Serhat'ın, İlhan'a 'akıllı ol, bana karşı sesini indir' demesinden sonra sinirleri gerilen İlhan, Serhat'ın üzerine yürüyor. Bu anlarda kavga çıkmaması için araya giren Sema ise iki ismi sakinleştirmeye çalışıyor.
Yükleniyor...
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER MAGAZİN HABERLERİ