Survivor’da kim elendi?

Survivor’da dün akşam eleme heyecanı yaşandı. Gönüllüler takımından bir kişi yarışmaya veda etti. Peki, Survivor’da kim elendi?
Her hafta büyük bir heyecana sahne olan Survivor’ın 79. bölümü dün akşam ekranlara geldi. Survivor son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler iletişim oyunu için mücadele edereken gece ise konseyde eleme heyecanı yaşandı.

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor’da bu hafta iki dokunulmazlık oyununu da kaybetti. Bu sonus sonrası ilk elemede Berna ile Anıl’ın ismi ikinci elemede ise Burçak ile Gökhan’ın ismi çıkmıştı. Dün yapılan oylamada bu isimler arasından en az oyu alan Burçak olunca genç yarışmacı adaya veda etti. Adaya veda eden yarışması son konuşmasında “Seyircilerimiz böyle takdir etmiş. Çok teşekkür ediyorum destekleyen izleyen herkese. Üzgünüm. Buraya gelmek hayalimdi. Hayalimin ötesinde şeyler yaşadım. Survivor bana çok şey kattı. En önemlisi kız kardeş ve erkek kardeş kattı. Burada bulunmak gerçekten çok güzeldi. Hepinizi çok seviyorum kimseye kırgın değilim. Çok teşekkür ederim herkese.” dedi.
Yükleniyor...
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER MAGAZİN HABERLERİ