Reklam filminden 6 milyon kazanan Düzyatan: "Çok zor kazanıyoruz"

Engin Altan Düzyatan, Vakıfbank ile yaklaşık 6 milyon lira karşılığında reklam anlaşması imzaladı.
Engin Altan Düzyatan, 2011 yılında Burcu Esmersoy’la Reklam filminde oynadığı Vakıfbank’ın, altı yıl sonra tekrar marka yüzü oldu. Bankanın teklifine “Evet” diyen oyuncu, ilk reklam filmini ise geçtiğimiz günlerde çekti. Bu yıl dördüncü sezonu yayınlanan ‘Diriliş: Ertuğrul’ dizisiyle ekrana gelen Düzyatan’ın, firmayla bir yıllık anlaşma yaptığı ve dizi için uzattığı sakallı haliyle kamera önüne geçtiği öğrenildi.

Yıl içinde dört reklam filmi çekecek olan oyuncunun, yaklaşık 6 milyon TL’ye anlaştığı öğrenildi. Çorlu’da bir yol üzerinde çekilen reklamda, Düzyatan tek başına oynadı.

"ÇOK ZOR KAZANIYORUZ"


Engin Altan Düzyatan’ın diziden bölüm başı 150 bin TL, oynadığı son reklamdan da 6 milyon TL aldığı konuşuluyor. Oyuncu “Çoluğumuz çocuğumuz için ev alarak yatırım yapıyoruz. Çok zor kazanıyoruz, riskleri büyük şeylere yatırım yaparak büyük şeyler kazanma taraftarı değilim” dedi. 

DİZİDEN HAFTADA 150 BİN LİRA ALIYOR

Düzyatan’ın başrolünü oynadığı ve bu yıl dördüncü sezonuyla TRT1’de ekrana gelen 'Diriliş Ertuğrul' dizisinden de haftalık 150 bin lira alıyor.
 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER MAGAZİN HABERLERİ