Herkesin ortasında köpeğe tecavüz eden yaşlı adam: Rızası var

Hayvan Hakları Federasyonu'nun (HAYTAP) sosyal medyada paylaştığı sosyal medyada büyük yankı bu video anında büyük bir infial uyandırdı.
Hayvan Hakları Federasyonu'nun (HAYTAP) sosyal medyada paylaştığı bu video anında büyük bir infial uyandırdı. Yaşlı bir adamın boş bir arazide köpeğe tecavüz ederken yakalandığı görüntüler izleyenlerin tepkisine neden oldu. Video hakkında yapılan 'pek tecavüz gibi durmuyor' ifadesi ise kan dondurdu.

Köpeğe tecavüz ettiği esnada çevrede oturanlar tarafından fark edilen ve suç üstü yapılan yaşlı adam, "Yaptım bir cahillik, polise ihbar etmeyin" diyerek kendisini savundu.

"RIZASI VAR"


Görüntüleri paylaşan @dokuzolmaz kullanıcısı "Devletimiz, hayvanlara tecavüz edenlere hapis cezası verilmesini ne zaman yasalaştıracak acaba? Erteleme olmadan..." yorumunu yaptı. O tweetin altına gelen "Köpek çözüldükten sonra kaçmıyor etmiyor size noluyo? Tek sorun ortalık yerde yapması olarak gözüküyor / Söylediğiniz gibi tecavüzse evet ben de karşıyım ama pek tecavüz gibi durmuyor" yorumu ise kan dondurdu.

Yorumu yapan kullanıcının ise daha sonra Twitter hesabını kapattığı görüldü: 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER İŞKENCE HABERLERİ