Valiye selam vermek isteyen polise araba çarptı

Konya'da Polis Memuru Vedat Selvi, Polis Evi'nden makam arabasıyla çıkan Konya Valisi Yakup Canbolat'a selam vermeye çalışırken kazaya maruz kaldı. Yaşanan kazaya ilişkin video da polisin savrulma görüntüleri yer aldı.
Konya'da polis memuru Vedat Selvi, makam aracıyla Polis Evi’nden çıkan Vali Yakup Canbolat'a selam vermek isterken kaza yaptı. Bir otomobilin çarpması sonucu yaralanan Selvi, hastaneye kaldırıldı.


DHA'nın haberine göre kaza, geçen 10 Nisan günü Polis Teşkilatı'nın 173'üncü kuruluş yıl dönümünde meydana geldi. Vali Yakup Canbolat, Polis Evi’nden makam aracıyla çıkmak istediği sırada, yol güvenliği alan Polis Evi’nde görevli polis memuru Vedat Selvi, selam vermek istedi. Bu sırada yoldan geçen bir otomobil, cadde ortasındaki polis Selvi'ye çarptı. Çarpmanın şiddetiyle havaya metrelerce savrulup yere düşen Selvi, yaralandı. O anlar ise güvenlik kamera kayıtlarına yansıdı.


Yaralı Selvi, çağrılan ambulansla özel bir hastaneye kaldırıldı. Selvi'nin durumunun iyi olduğu belirtildi. Sürücünün de gözaltına alındığı belirtildi.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ