Tetikçi Cem Küçük ana akım medyayı tehdit etti

Tehdit ve tetikçiliğiyle bilinen Cem Küçük, yeni operasyon haberleri vermeye ve tehditler savurmaya devam etti.
İktidar adına gazetecileri ve basın kuruluşlarını tehdit etmesiyle tanınan Cem Küçük, ‘tatil dönüşü’ yazdığı ilk yazıda yine “operasyon” haberleri verdi ve medya organlarını tehdit etti.

Adnan Oktar ve cemaatine düzenlenen operasyon için devletin çok “titiz” bir çalışma yaptığını ve süreci kendisinin de 1 senedir izlediğini söyleyen Küçük, bu konuda Nagehan Alçı’yı da bilgilendirdiğini şu sözlerle aktardı: “Bakın daha birkaç ay önce Adnan Oktar Nagehan Alçı’ya iftiralar atınca Nagehan’ı arayıp ‘Rahat ol, bunlara çok yakında çok büyük operasyon geliyor. Müsterih ol’ dedim.”

SOL MEDYAYA EL KONACAK


“Ben ne yazıyorsam hep oldu ve olacak. Ben kurusıkı atmam ve soruşturmadan yazmam. Önümüzdeki süreçte birçok başka operasyon da olacak” diyen Küçük, “Nasıl sağdaki Alpaslan Kuytul çetesi göçertildiyse, aynı şekilde soldaki suç örgütleri de temizlenecek. Suç örgütlerinin medya organları vardı ve şimdi DEVLET hepsine el koydu” derken, “Aynı şekilde soldaki sözde medya görünümlü suç örgütleri de göçertilecek. O medya organlarına da el konacak” ifadelerini kullandı.

ODA TV’YE OPERASYON İMASI

Küçük, yapılacak operasyonların tüm ana akım medya organlarının desteklemek zorunda olduğunu söyleyip, operasyonun hedefi ile ilgili OdaTV’yi ima ederek, “Yani yarın “Karanlık Oda Suç Örgütü” adında bir örgüte de sabaha karşı operasyon yapıldığında tüm anaakım medya destekleyecektir.” dedi.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ