Nihal Olçok, Erdoğan’ı da etiketleyip hakkını haram etti

15 Temmuz hakkındaki şüphelerini dillendirmesi ve Ekrem İmamoğlu’na verdiği destek yüzünden sosyal medyada AKP’lilerin hedefi haline gelen Nihal Olçok isyan etti.


Trollerin paylaşımlarının iftira boyutuna ulaştığını belirten Olçok, Erdoğan ve birçok AKPliyi de etiketlediği paylaşımında ‘Yedi sülalesine hakkımı haram ettim… Bizi de bu hale getirenler dünyada, ahirette gün yüzü görmesin’ ifadelerini kullandı.

15 Temmuz’da Boğaziçi Köprüsünde öldürülen AKP’nin reklam danışmanı Erol Olçok’un eşi Nihal Olçok kendisine sosyal medyadan cemaatle irtibatlı diyen bir troll hesaba yanıt verirken hükümet üyeleri ve bürokratlara da ağır eleştiriler yöneltti. Ölçok attığı twitlere Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ı da etiketledi.


Nihal Olçok, bu mesaja sosyal medya hesabı üzerinden verdiği yanıtta, “Yedi sülalesine hakkımı haram ettim. Şerefsiz troll. Adiler sizi. Allah seni pemperişan etsin. Evlatların bile attığın iftiranın hesabını veremesin. Bizi de bu hale getirenler dünyada, ahirette gün yüzü görmesin” dedi. Olçok mesajında Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan’ı da etiketledi.

Nihal Olçok, 15 Temmuz hakkındaki şüphelerini dillendirmesi ve Ekrem İmamoğlu’na verdiği destek yüzünden bir süredir sosyal medyada AKPli hesapların hedefi haline gelmişti.

   
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ