Maranki’nin 24 Haziran planı: Belgrad Ormanı’na gömdüklerimizi çıkarır, savaşırız!

Akit TV yorumcusu Prof. Dr. Ahmet Maranki, 24 Haziran seçimleri ile ilgili, "Umudum 25 Haziran, olmadı Belgrad Ormanı'ndaki talim şeylerimizi ağacın dibine gömdük oradan çıkaracağız, çıkacağız sokağa." dedi.Akit TV ekranlarında yayınlanan ‘Bilgi Savaşları’ isimli programın yorumcusu Prof. Dr. Ahmet Maranki, 24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala canlı yayında iç savaş çağrısı anlamına gelecek açıklamalar yaptı. Maranki, “Umudum 25 Haziran, olmadı Belgrad Ormanı’ndaki talim şeylerimizi ağacın dibine gömdük oradan çıkaracağız, çıkacağız sokağa.” dedi.


24 Haziran seçimleri öncesinde Akit TV ekranlarında çıkan Maranki, seçimleri beklediklerini eğer başarısız olurlarsa Belgrad Ormanı’na gömdüklerini çıkararak savaşacaklarını söyledi.

Prof. Dr. Maranki’nin bu sözleri stüdyoda soğuk rüzgarlar estirirken, sunucu araya girerek ‘Yok o kadar da değil de…’ ifadesiyle ortamı yatıştırmaya çalıştı.

İşte Maranki’nin kan donduran o sözleri;

“Bu spekülasyonlar tamamen sunidir. Biz onun için her doğruyu her yerde söylemeyeceğiz. Kan ağlıyor içimiz. Ama bizim şayet aksi olursa gidecek hiçbir yerimiz yok. Ben onun için, umudum Kaf Dağı’nın arkası 25 Haziran’dır. Olmadı zaten, o zaman artık Belgrad Ormanı’nda ağacın dibinde, talim şeyimizi oraya gömdük. Çıkaracağız sokağa artık, ‘Bismillahirrahmanirrahim’ diyeceğiz…”

TEPKİLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR

Prof. Dr. Maranki’nin bu sözleri sosyal medyada da büyük tepki çekerken, birçok kullanıcı 24 Haziran öncesi infial yaratabilecek olan bu sözler nedeniyle savcıları göreve çağırdı.Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ