Kız arkadaşına evlilik teklifi yapmak için gözaltına aldırdı

Hatay'ın İskenderun ilçesinde ilginç bir evlilik teklifi yaşandı. Nüfus'ta memur olarak çalışan Erdinç Devrim isimli vatandaş kız arkadaşına evlilik teklifinde bulunmak için İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinden destek istedi.
İskenderun Nüfus Müdürlüğünde memur çalışan Erdinç Devrim, polislerle anlaşıp kız arkadaşı Üreyna Mazman'ı gözaltına aldırdı ve evlilik teklif etti.Hatay'ın İskenderun ilçesinde Nüfus Müdürlüğü'nde memur çalışan Erdinç Devrim, polis ekiplerinin de yer aldığı senaryo ile kız arkadaşı Üreyna Mazman'a evlilik tekliğinde bulundu. İskenderun Nüfus Müdürlüğünde memur Erdinç Devrim, kız arkadaşına evlenme teklifi yapmak için İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinden yardım istedi. 


Teklifi kabul eden ekipler, kent merkezindeki bir cafede arkadaşlarıyla oturan Üreyna Mazman'ın masasına gelip kimlik kontrolü yaptı. Ekipler, genç kızı gözaltına alındığını belirterek polis merkezine davet etti. Ne olduğunu anlamakta zorluk geçen genç kız, Çay Mahallesi Tayfur Sökmen Bulvarı'na getirildi. Park edilen sivil araçtan indirilen genç kızı, kemancı ile karşılayan Erdinç Devrim, Üreyna Mazman'a evlilik tekliğinde bulundu.

Genç kız şoku üstünden attıktan sonra teklifi kabul etti. 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ