Kadını bacağından tutup taksiden atan taksicinin dosyası kabarık çıktı

İstanbul'un Ümraniye ilçesinde sokakta tartıştığı dış ticaret uzmanı Canan Ay isimli kadını darb ettikten sonra bacaklarından çekip yola atan taksici Ş.G. polis tarafından yakalandı.
İstanbul Ümraniye’de sokakta tartıştığı dış ticaret uzmanı Canan Ay'ı önce darp eden ardından da bacaklarından tutup yola atan taksici  Ş.G. polis ekipleri tarafından yakalandı. Emniyetteki sorgusu devam eden taksici S.G.’nin 4  uyuşturucu, 1  mala zarar Verme ve mühür fekkinden kaydı çıktı.

O anlar bir kamera tarafından saniye saniye görüntülendi. Taksiden atılan kadın şoförün kendisine önce kafa attığını ileri sürdü. O taksinin şoförü yakalanarak gözaltına alındı.

Habertürk'ten Müslim Sarıyar'ın haberine göre; gözaltına alınan taksici Ş.G.'nin, uyuşturucu bulundurma ve kullanmak suçundan 4, ayrıca mala zarar verme ve mühür kırma suçundan da kaydının bulunduğu  öğrenildi.


Genç kadının "Kafa atıp darp etti. Kaçmasın diye aracın arka koltuğuna oturdum. Hareket etti, beni içeri aldı. Bacaklarımdan tutup dışarı attı" dediği taksici, Anadolu Adliyesi'nde hakim karşısına çıkartılacak.


 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ