İyi partili Yenerer Akit Tv’de ciğer söktü

Katıldığı programda kafatasçı değil ciğerciyim diyen Yenener, fabrika yağmalayan, yabancıya vatandaşlık ve toprak satanları vatan hainliğiyle suçladı, ‘ciğerlerini sökmek istiyorum.’ dedi.


İyi Parti Genel Başkan Danışmanı Vedat Yenerer Akit Tv de katıldığı programda kendisine konuklardan Kenan Alpay’ın kafatasçı imasında bulunduğunu söyleyerek söz aldı. Kafatasçı değil, ciğerci olduğunu söyleyen Yenerer daha sonra vatana ihanet olarak gördüğü hükümetin bazı politikalarını sıraladı. Fabrikaların özelleştirme adı altında yağmalanmasını, para ile verilen vatandaşlık politikasını, yabancılara toprak satışı gibi hükümetin icraatlarını vatan hainliği olarak niteleyen Yenerer bunları yapanların ciğerini sökmek istiyorum’ dedi.

Yenerer’in yaptığı konuşma şöyle: “…sırtından vatan evladını vuranın, fabrikalarını yağmalayanın. Cumhuriyetin tüm değerlerini yok edenin, 5 milyon kişiye 250 bin liraya vatandaşlık satanların, kanla alınmış bu toprakları ona buna dağıtanların içimden ciğerini sökmek geliyor. Ben kafatasçı değilim. Ben vatanına ihanet edenin ciğerini sökmek isteyen bir adamım.”   
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ