Havuz medyası toptan delirdi

Barcelona, Amerika'nın "NEYMAR'I VERMEYİN!" sözünü dinlemeyince NATO'nun askerleri tarafından vurulmuş.
Hemen hemen yayımladığı tüm haberler yalan çıkan Takvim gazetesinin yayın yönetmeni Ergün Diler, İspanya'nın Katalan bölgesi Barcelona'da 14 kişinin hayatını kaybettiği IŞİD saldırısını Neymar transferine bağladı.

"Saldırıyı DEAŞ üstlendi. Vakit kaybetmedi! Ancak gerçek bu değildi" diye yazan Diler, "Terör örgütlerini kuran, büyüten ve kullanan CIA, Brüksel Gladyosu üzerinden yine çok önemli bir kurguya imza attı" ifadeleriyle 'büyük oyunu' çözmeye başladı.

PSG futbol takımının tarihin en pahalı transferine imza atarak Barcelona'dan Neymar'ı transfer ettiğine değinen Diler, PSG'nin sahibinin Katarlı olduğunu belirtti.


Diler şöyle devam etti; "Portekiz'in 10 büyük şirketinin 4'ü de Katar'ın... Katar dünyanın her yerinde olan bir güç.
İPEK YOLU'nun can damarlarından biri. DOHA paranın yeni merkezi olacak. Bu nedenle KATAR gidebildiği her yere giden inanılmaz bir ülke... İşte bu akıl ABD'nin haziran başında koyduğu AMBARGODAN sonra bir hamle kararı aldı. 550 milyon dolara varan maliyetle BARCELONA'nın yıldız futbolcusu NEYMAR'ı renklerine kattı.
Neymar'ı alıp geldiği yer PARİS'ti!

Paris ise bildiğiniz gibi aylardır terörle sarsılıyordu. Yeni Dünya Düzeni'nde Fransa ezeli rakibi İngiltere ile yan yana düşmüştü. Bizim gibi...

Artık eski defterleri açmaya gerek yoktu.

Gelecek ve kazanç hesabı yapılıyordu...

Macron'un gelmesinden sonra Paris Londra'ya yaklaştı...

Katar, NEYMAR için ısrar ederken CIA el altından LA LİGA'yı "Sakın bu transfere izin vermeyin!" diye tehdit etti. Hatta paralar bu nedenle bavullarla gitti... Sonuçta KATAR Neymar'ı alarak kendisini yıkmak isteyen ABD'ye Paris'ten cevap verdi: "BİZ BURADAYIZ. YIKILMADIK. YÜRÜYECEĞİZ..."

Muhatap Washington'du! Onlar da mesajı aldı... Zaten silah kullanacakları SIR değildi. Günlerdir yazıyorum... Yeni periyodu BARCELONA'dan başlattılar...

Saldırı BRÜKSEL'den gelen GLADYO askerleri tarafından gerçekleştirildi.

Siz bakmayın uçuşan kimliklere!

Operasyon için özellikle La Rambla seçildi.

Gidenler bilir, burası dünyanın her yerinden gelen turistlerle doludur. Öyle bir eylem yapılmalıydı ki her yerde MANŞET olsun!"

Ölenlerin çeşitli milletlerden olduğunu söyleyen Diler, "Barcelona'daki saldırının merkezinde KATAR , Fransa ve İngiltere vardı. Çin de elbette... Hatta Türkiye... GLADYO uyandığına göre muhtemelen Fransa ve İngiltere'nin de kapısını çalacaklar. Yeni DENGE'yi silah üzerine kurmaya çalışan Amerika şiddetten vazgeçmeyecek. Sonuca böyle gideceğini düşünüyor. Çok ama çok zor. Fakat yollarından dönmeyecekler..." dedi.

Diler "Barcelona "NEYMAR'I VERMEYİN!" sözünü dinlemediği için cezalandırdı. Paris ve Londra'yı da izleyeceğiz gibi..." dedi.
Yükleniyor...
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ