Erdoğan'lı fotoğrafı kullanarak 20 milyon dolar çarptı

Uğur Bozkuş'un, AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la çekilmiş fotoğrafını kullanarak Kuveytli iş çevrelerinin 20 milyon dolarını dolandırdığı ileri sürüldü.
Ebru Şallı'yla evliyken başkasıyla aşk yaşadığı iddialarıyla gündeme gelen Uğur Bozkuş'un, Cumhurbaşkanı Erdoğan'la çekilmiş fotoğrafını kullanarak Kuveytli iş çevrelerini 20 milyon dolar dolandırdığı ileri sürüldü. 

Sabah yazarı Dilek Güngör iddialarını bugün yayınlanan 'Emiri kandıran çantacı kim' başlıklı yazısında ortaya attı. 

Güngör yazısında  kulağına çalınan dedikodulardan bahsetti. Güngör, Bozkuş ile ilgili iddialarını şöyle dile getirdi. "Bana anlatan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kuveyt seyahatinde kendisiyle fotoğraf çektiren bir işadamından bahsetti. O kişi, Kuveyt Emiri Şeyh el ailesinden Meclis Başkanı'na Cumhurbaşkanı Erdoğan'la fotoğraflarını gösterip ortak yatırım için masaya oturmaya ikna etmiş! Fakat olan Kuveytliler'in 20 milyon dolarına olmuş! Cumhurbaşkanı'nın olayı fark edip konuya el attığını söylediler" 


ERDOĞAN RAHATSIZMIŞ

Haber kaynağının ismi açıklamadığını ancak araştırmaları sonucu Uğur Akkuş ismine ulaştığını dile getiren Güngör,  "Bu meseleden, Cumhurbaşkanı da çevresi de epeyce rahatsızlar. Hemen bu istismarın önüne geçilmesi ve Kuveytli yatırımcının mağduriyetinin giderilmesi için girişimler başlatılmış." iddiasında bulundu. 

Güngör, Akkuş'u magazin sayfalarında, 'Ebru Şallı'nın sevgilisi' olarak gördüğünü ve bu şekilde tanıdığını ileri sürdü.  Güngör yazısının ilgili bölümünü,  "Sonra da  Şems Türk Kuveyt- Türkiye Yatırım Danışmanlığı Şirketi Grup Başkanı olduğuna dair birkaç haber okudum." cümleleriyle noktaladı. 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ