Düşük not alan öğrenci öğretmenini darp etti

Denizli'ye bağlı Çivril ilçesinde bulunan Beycesultan Teknik ve Anadoli Endüstri Meslek Lisesi'nde öğrencinin düşük not alması sonrasında öğretmenini darp ettiği belirtildi.
Denizli'ye bağlı Çivril ilçesindeki Beycesultan Teknik ve Anadolu Endüstri Meslek Lisesi öğrencisi 15 yaşındaki M.G.'nin kendisine düşük not veren öğretmenini darp ettiği kaydedildi.

Denizli'nin Çivril İlçesinde bulunan Beycesultan Teknik ve Anadolu Endüstri Meslek Lisesi'nde edebiyat öğretmeni olarak görev yapan D.Ç. dersinden düşük not alan 15 yaşındaki öğrencisi M.G. tarafından darp etildi. 

Alınan bilgiye göre, Çivril ilçesi Beycesultan Teknik ve Anadolu Endüstri Meslek Lisesi’nde görev yapan kadın edebiyat öğretmeni D.Ç., 9. sınıf öğrencisi M.G., isimli öğrencisi ile derste henüz bilinmeyen bir nedenle tartışmaya başladı.


Tartışmanın büyümesiyle birlikte öğrenci M.G.’nin kadın öğretmene tekme attığı iddia edildi. Diğer öğrencilerin araya girmesiyle M.G., sınıftan çıkartılırken öğretmen D.Ç., yaşanan olayla ilgili olarak okul idaresine bilgi verdiği bildirildi.


Öğrencisi tarafından darp edilen öğretmen, olaydan sonra okuldan ayrılarak Çivril Devlet Hastanesine giderek darp ve iş göremez raporu aldığı, öğrenci M.G., hakkında da şikayette bulunduğu bildirildi. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ