Bakan Albayrak Hizmet gönüllülerini "BOĞAZLAMAYI" önerdi

Erdoğan'ın damadı yurt dışına gidecek öğrencileri toplayıp boğazlama tavsiyelerinde bulundu.
Enerji Bakanı ve Recep Tayyip Erdoğan'ın damadı Berat Albayrak, Hizmet Hareketi'ne mensup kişileri gördüğü yerde boğazlayacağını söyledi.

Berat Albayrak, Yükseköğretim ve Yurt Dışı Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen '2023 Vizonu Doğrultusunda Türkiye'nin Yetişmiş İnsan Gücü' konulu 'Ülke-Bölge, Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi Çalışmaları Değerlendirme Toplantısı'na katıldı. 

Mİlli Eğitim Bakanlığı'nın yurtdışına burslu olarak gönderdiği öğrencilerin katılımıyla gerçekleşen toplantıların 5'inci ve son gününde Bakan Albayrak kapanış konuşmasını yaptı. Berat Albayrak'tan öğrencilere: Yerinizde olsam... by aktifhaber

Albayrak, konuşmasının önümli bölümünü Hizmet Hareketi mensuplarına ağır hakaretler ederek geçirdi. Albayrak öğrencilere gittikleri ülkelerde Hizmet mensuplarına saldırı tavsiyesi anlamına gelen şu cümleleri kurdu:

"Gittiniz ülkelerde görüyorsunuzdur. Vallahi yerinizde olsam ben zor sabrederdim. Gördügüm yerde boğazlarım yani... Kaçaklar, hainler... Ama o kadar içselleştirmişler ki çok normal bir şekilde yaşıyorlar. Sabırlı olmak da lazım gördüğün yerde boğmamak için..."
Yükleniyor...
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ