Amerikalı papaza uydurdukları senaryo da bu!

2016'da deprem olacak bu su arıtma cihazını sakla!
Türkiye ve ABD arasında vize krizine neden olan konulardan biri de Amerikalı din adamı Papaz Andrew Brunson'un iki kez üst üste tutuklanmasıydı. 

Havuz medyasının her kese ayrı suç uydurma organlarından Yeni Asır, Amerikalı Papaz'a yönelik bir senaryoyla çıktı. 

Papaz Brunson'un ses kaydına ulaşıldığı belirtilen yazıda ses kaydına yer verilmedi, Yeni Asır'ın internet sitesinden ses kaydı da yayınlanmadı. 


İşte Yeni Asır'da yalanlanan hayaller aleminden gelmiş "haber"!: 

"Yeni Asır, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ABD'lilere sorduğu "Bu ajanlar konsolosluğa nasıl sızıyor?" sorusuna cevap olabilecek bir ses kaydına ulaştı. İzmir'de tutuklu bulunan ve ABD'nin üst düzey ajanlarından olduğu belirtilen Papaz Andrew Brunson'a ait kayıtta, papazın gence ABD'de özel harp asker ve subaylarının kullandığı bir su arıtma cihazı, 5 gün aç kalması halinde bile yüksek kalori alabileceği haplar ile soğuk ve sıcağa dayanıklı özel bir fular verdiği anlaşılıyor. Brunson 6 yıl öncesine ait ses kaydında gence, 15 Temmuz 2016'da yapılacak darbe girişimine atıfta bulunurcasına, "2016 yılında yaz aylarında büyük bir deprem olacak. Bunları önemli ve her an bulabileceğin bir yere sakla. O depremden sonra İstanbul ABD Konsolosluğuna benim yanıma gel" diyor."
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ