Akşener: Bırakın hapsi ölüm gelse boyun eğmeyeceğim

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “Önce parayla tehdit etti, şimdi hapisle. Benden neden hoşlanmıyor biliyor musunuz? Baş eğmeyenlerden haz etmiyor. Bırakın hapsi, ölüm de gelse vallahi de billahi de boyun eğmeyeceğim” dedi.
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın kendisini mahkemeye verdiğini ifade eden Akşener: “Ayıp be. Siz masaların altına sakladığınızda tanklı tüfekli paşalardan korkmamışım da şimdi onlardan orkanlardan mı korkacağım? Bu beka nedir? Bekayı anladık ki, birbirlerine çok sövdüler diye… ” ifadelerini kullandı.

ÜLKÜCÜLER FATİHA’YI ÖĞRENDİ Mİ?

Akşener, Cumhur ittifakı ortaklarının daha önce birbirlerine söyledikleri sözleri hatırlattı: “Sayın Bahçeli, ‘17-25 Recep Tayyip Erdoğan, Ver Bilal’i al Hilal’i, şerefsiz, alçak’ dedi. AKP ve Tayyip Erdoğan’ı Haliç’te 41 kere yıkayacağım dedi. O zaman çok Omo, Tursil, Persil almıştı. O çadırın içine onları da koysunlar elde kaldı. Öbürü, ona ‘zürriyetsiz’ dedi. Ama en önemlisi ‘Ülkücüler Fatiha bilmez’ dedi. Soru şu: ‘Ülkücüler Fatiha’yı öğrendi mi?’ Bunların hepsini birbirlerine söylediler.


ERDOĞAN KENDİSİNE SÖVENLERDEN RAHATSIZ OLMAZ

Erdoğan’ın bir televizyonda, ‘Benim ne olduğumu çok iyi bilir’ dediğini dile getiren Akşener, “Kadınlar, çiftçiler, esnaf, işsiz biliyor. En önemlisi KPSS mağdurları biliyor. 82 puan alıp atanamayanlar biliyor. Sayın Erdoğan kendisine aleni sövenlerden hiç rahatsız olmaz biliyor musunuz? Harun gibi geldiler karun gibi oldular’ diyen zatı Başbakan Yardımcısı yaptı. Akla zarar laflar edenleri bakan yaptı.” şeklinde konuştu.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYE DESİN AKP’YE OY VERECEĞİM

Meral Akşener, “Eğer Tayyip Bey’in ağzından ‘Ne Mutlu Türküm Diyene’ sözünü duyarsam ikamet ettiğim Üsküdar’da adaylarına oy vereceğim, böyle bir güzellik yapacağım. Şayet, ‘Ne Mutlu Türküm Diyene’ diyebilirse. Tank Palet Fabrikası bu milletin parasıyla yapıldı. İn bakayım 500 milyon dolarlık uçağından. Al Tank Palet Fabrikasını Katarlılardan geri!” dedi.

18 MİLYON İNSANI TERÖRİSTLİKLE SUÇLUYOR

Akşener şunları söyledi: “Ben ve benim gibiler vatanın tek bir çakıl taşına uzanan eli çatır çatır kırarız. Onun için dün her türlü hakareti edenler, onu tutturamayınca bugün CHP’nin de içinde bulunduğu Millet İttifakı’nın seçmenine yöneticilerine ‘Kandil’den emir alıyor’ diyor. Hadi oradan be! Alsan alsan sen alırsın. Meral Akşener emir alır mı? Onun için bu seçimi bir belediye seçimi olmaktan çıkardılar. 18 milyon insanı hem illetlikle, hem zilletlikle hem de teröristlikle suçladılar.” 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ