AKP’li eski vekilin Gürcistan’daki kumarhane görüntüleri ortaya çıktı

AKP Teşkilat Başkan Yardımcısı, eski AKP’li Muğla milletvekili Nihat Öztürk’ün, kumarhanede çekilmiş görüntüsü ortaya çıktı. Görüntülerde AKP’li Muğla İl Teşkilat Başkanlığı da yapan Öztürk’ün, kumarhanedeki kumar makinesi ile oyun oynadığı görülüyor
Odatv’de yer alan iddiaya göre; Nihat Öztürk, Karadeniz gezisi sırasında Gürcistan’a geçti ve Batum kentindeki bir kumarhanede görüntüler çekildi.


Videonun 28’inci saniyesinde AKP’li Nihat Öztürk’ün yanına gelen kişinin de, AKP’li Ozan Balcı olduğu ileri sürüldü. Nihat Öztürk’ün AKP Muğla il Başkanlığı döneminde, Ozan Balcı da Öztürk’ün yardımcılığını yapıyordu. ANINDA F..Ö SAFSATASINA SARILDI

Görüntülerin yayılması üzerine OdaTV’ye açıklama yapan AKP’li Öztürk de tüm suçluların yaptığı gibi Erdoğan’ın uydurduğu f..ö safsatasıyla kendini savundu. ” Bu klasik bir F..Ö taktiğidir. Geçen yıl gerçekleşen bu olayın videosu bizleri ve partimizi yıpratmak için genel merkeze de gönderilmişti. AK Parti’yi yıpratmak isteyen F..Ö’cü zihniyet bir kez daha hortlamıştır.” dedi.

Nihat Öztürk 2016’da cinsel istismar ve  tecavüz olayları ile gündeme gelen Ensar Vakfı için, “İnadına Ensar Vakfına destek vermeye devam edeceğiz.” ifadelerini de kullandığı ortaya çıktı.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ