"6 Yaşındaki çocuğa kayyım atadılar"

Bahattin Furuncuoğlu'nun erkek çocuk isteği başını derde soktu. İlk evliliğinden dört kızı, ikinci evliliğinden ise bir kızı olan Furuncuoğlu nüfusuna geçirdiği 6 yaşındaki çocuğa kayyum atanmasıyla gündeme geldi.
Show TV'de yer alana habere göre ilk eşine geri dönen ve Türkmenistan uyruklu bir kadının yeni doğan erkek çocuğunu da nüfusuna geçiren Furuncuoğlu, mahkemenin şu an 6 yaşında olan çocuğa kayyım atamasıyla şoke oldu. Furuncuoğlu, "Çocuğa kayyum atanmış evet. Tuhaf geliyor ama mahkeme de böyle bir karar verdi. Çocuk ortada kalmasın diye ben de alıp nüfusuma kayıt ettirdim" dedi.

İkinci eşinin şikayetiyle konunun yargıya taşınmasına tepki gösteren Furuncuoğlu, "Kayyum ne yapacak alıp da? Kayyum çocuğu alıp bakacaksa ben her türlü yardımı yapmaya hazırım" diye konuştu.

İkinci eş ise, "Bu çocuk büyüyecek diyecek, 'Ben çekik gözlü çocuğum. Size benzemiyorum'. Gerçek annesine kavuşsun istiyorum. Kadın bakamadı, çocuğunu verdi. Ama bu 5 sene içerisinde belki durumu değişir" diye konuştu.


 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ