Eski Yarbay Havuz medyasına fena kızdı: Allahsız kitapsız vicdansız adamlar...

CHP'ye üye olan şehit ağabeyi eski Yarbay Mehmet Alkan, Akşam gazetesine isyan etti: "Allahsız kitapsız vicdansız adamlar."
PKK'nin 2015 yılında Şırnak'ta jandarma karakoluna yaptığı saldırıda şehit olan Yüzbaşı Ali Alkan'ın ağabeyi eski Yarbay Mehmet Alkan, dün CHP’nin grup toplantısı katılmıştı. Mehmet Alkan’a grup toplantısı öncesinde CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu tarafından CHP rozeti takılmış ve “partiye hoş geldiniz” denilmişti.

Yarbay Mehmet Alkan, PKK’nin şehit ettiği kardeşi Yüzbaşı Ali Alkan'ın cenazesinde AKP’nin “Kürt açılımına” isyan etmişti. Mehmet Alkan, şehit kardeşinin cenazesindeki sözleri sonrasında TSK’dan atıldı.

 CHP’ye katılan şehit ağabeyi eski Yarbay Mehmet Alkan hakkında, hükümete yakınlığıyla bilinen Akşam gazetesi skandal bir paylaşım yaptı. Akşam gazetesi, PKK’nın şehit ettiği Yüzbaşı Ali Alkan'ın ağabeyi eski Yarbay Mehmet Alkan için, “FETÖ ve PKK destekçisi eski Yarbay Mehmet Alkan CHP'de” diye yazdı.
 Şehit kardeşinin cenazesinde hükümetin “Kürt açılımına” isyan eden Mehmet Alkan, bu kez Akşam gazetesinin bu paylaşıma isyan etti. Mehmet Alkan sosyal medya hesabından Akşam’a şöyle yanıt verdi:

“Gün gelecek bunların hesabını vereceksiniz. Bir zamanın Taraf gazetesine bakın da ibret alın. Allahsız kitapsız vicdansız adamlar...”
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GENEL HABERLERİ