"Erdoğan'a senden büyük Allah var diyemiyorlar"

Saadet Partisi (SP) Genel Başkan Yardımcısı Hasan Bitmez, Cumhurbaşkanının kendisine yalakalık yapanları yanında tutmasından dolayı kimsenin kendisine 'senden büyük Allah var' diyemediğini söyledi.

Saadet Partisi (SP) Genel Başkan Yardımcısı Hasan Bitmez, “Cumhurbaşkanı kim, kendisine yalakalık yapıyorsa onu yanında bulundurunca, onlar da ‘Cumhurbaşkanı, senden büyük Allah var’ demeyi de sağlayamıyorlar” dedi.Saadet Partisi (SP) Genel Başkan Yardımcısı Hasan Bitmez, “Cumhurbaşkanı, yalnız kaldığını söylüyor; ama yalnız kalmasının yanındaki en büyük etken, kendisidir. Kim, kendisine yalakalık yapıyorsa onu yanında bulundurunca, onlar da ‘Cumhurbaşkanı, senden büyük Allah var’ demeyi de sağlayamıyorlar” şeklinde konuştu.

SP Genel Başkan Yardımcısı Bitmez, partisinin Zonguldak Belediyesi Nikah Salonu’nda düzenlenen merkez ilçe olağan kongresine katıldı. Burada konuşan Bitmez, Türkiye’nin en büyük probleminin kutuplaşma olduğunu söyledi. Türkiye’nin iyi yönetilmediğini savunan Bitmez, “Ülkemiz açısından tehlike arz eden bir husus, tek adımla bu ülkenin yönetilmesidir. Bu nedenle tek adamlık tehlikesi ile Türkiye, karşı karşıyadır” diye konuştu. 


Türkiye’de maalesef bir ekonomik yıkım var

Tek adamlık yönetiminde olanların kaybetme korkusuyla yanlış işler yapabileceğini söyleyen SP Genel Başkan Yardımcısı Bitmez, “Maalesef Türkiye’miz, bu noktada da sıkıntıya doğru gitmektedir. Bununla birlikte ülke menfaatleri öfkelenip, kişisel riskler göz önünde bulundurularak, adımlar atılır. ‘Ülkemiz, iyi yönetilmiyor’ derken, bunlardan bir tanesi, Türkiye’de maalesef bir ekonomik yıkım vardır. İktidarda olmayan muhalefet partilerinin görevi, iktidarda bulunan partinin yaptığı yanlışlıkları, eksiklikleri düzeltmek üzere dile getirmektir” ifadelerini kullandı.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GENEL HABERLERİ