Dördüncü kattan çarşafla inerken düşüp öldü

Yalova’da 5 katlı bir binanın 4’üncü katında oturan Didem Kiriş (42), iddiaya göre çarşafla bir alt katın balkonuna inmeye çalışırken, dengesini kaybederek düştü. Kiriş'in ölümüyle ilgili soruşturma başlatıldı.
Yalova’da bir binanın 4’üncü katından düşen kadın hayatını kaybetti. Nedeni henüz belirlenemeyen olay, Gazipaşa caddesi üzerinde bulunan 5 katlı bir apartmanda meydana geldi. Bir fabrikada insan kaynakları uzmanı olarak çalışan Didem Kiriş, oturdukları apartmanın 4’üncü katındaki balkon demirliklerine bağladığı çarşafla bir alt katın balkonuna inmeye çalıştı. Kiriş’i çarşafla sarkarken fark eden komşuları durumu polise bildirdi. Bu sırada elleri çözülen Didem kiriş, metrelerce yükseklikten beton zemine düştü.

Çağrı üzerine gelen sağlık ekibinin yaptığı kontrolde Didem Kiriş’in yaşamını yitirdiği belirlendi. Kiriş’in cesedi Bursa Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Çevresinde sevilen bir kişi olarak tanınan Didem Kiriş’in ölümüyle ilgili polis çalışma başlattı. Kiriş’in çarşafla balkondan sarktığını öne süren komşuların ifadesini alan polis, olayın nedenini aydınlatmak için soruşturmayı sürdürüyor. 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GENEL HABERLERİ