Arda Turan'a ceza yolda

Pop şarkıcısı Berkay'ın eşine sözlü tacizde bulunduğu iddia edilen, ardından da Berkay'a kafa atarak burnunu kıran Medipol Başakşehir oyuncusu Arda Turan'ın takımından helallik istediği ancak bu isteğin reddedildiği iddia edildi.
Hürriyet Gazetesi'nin TRT Spor'dan aktardığı habere göre, Turan dün bir açıklama yapıp takım arkadaşlarından, kulübünden ve başkandan helallik isteyeceğini söylemişti. 

Habere göre, ne takım arkadaşları, ne teknik heyet ne futbol kulübünün başkanı Turan'ın helallik talebine olumlu yanıt vermedi.yönetim tarafından Arda Turan'a büyük bir para cezası verileceğini ve yine kulübün organize edeceği basın toplantısında Arda Turan'ın tüm Türkiye'den özür dileyeceğini söyledi.

Turan'ın affedilme talebinin reddedilmesinin yanısıra, kulüp tarafından Turan'a büyük bir para cezası verileceği de gündeme getirilen iddialar arasında. Ayrıca, Medipol Başakşehir'in organize edeceği bir basın toplantısında Arda Turan, tüm Türkiye'den özür dileyeceği de gelen haberler arasında.


Turan'ın 10 maçlık cezası, geçen haftaki maçlar itibarıyla son buldu. Abdullah Avcı görev verirse Turan, Kayserispor maçında forma giyebilecek.

Arda Turan'ın Başakşehir ile 2020'ye kadar kiralık sözleşmesi bulunuyor.


 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GENEL HABERLERİ