Akit TV'de Şamil Tayyar'ı yerden yere vurdu

Akit Tv Ankara Haber Müdürü Mehmet Özmen, Melih Gökçek ile CHP arasında bir işbirliği olduğunu iddia etmiş AKP'li Şamil Tayyar'dan buna sert cevap gelmişti.
Mehmet Özmen, “İddialara göre Ankara Büyük Şehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara’nın Angora evlerinde CHP’li kurmaylarla bir araya geldi. Evet, CHP’li kurmaylara Melih Gökçek’in size geçebilirim mesajı verdiği iddia ediliyor.” demişti.

TAYYAR'DEN SERT CEVAP

Akit Tv Ankara Haber Müdürü Mehmet Özmen'in iddiasına sert tepki gösteren Tayyar, "Akit TV'de bir süzme, Gökçek CHP'ye geçmek için mesaj gönderdi demiş! Yuhhh. Öfkenizi kusun, kusun da biraz insaf. Aşağılık adam." ifadelerine yer vermişti.


ÖZMEN'DEN ŞAMİL TAYYAR'A 'RULO'LU CEVAP

Kendisine "aşağılık adam" diyen Şamil Tayyar'a cevap veren Özmen, "Ş.T. namı diğer teyyarenin bu sözlerini iade ediyorum. Hatta hakkımda attığı bu tweeti şuanda yayında rulo yaparak ağzına doğru iade ediyorum. Evet bu bir süzme, evet bu bir aşağılık, evet bu bir Ergenekon beslemesi, evet bu bir teyyare yani tetikçi" dedi.

İşte Akit TV'de o anlar.."BU HABERİ SANA YEDİRMEZSEM NAMERDİM"

Akit TV'nin “Melih Gökçek CHP'ye geçiyor” iddiasına Beyaz TV sunucu Tahir Sarıkaya sert yanıt geldi.

Tahir Sarıkaya, Melih Gökçek’in Akit’in haberini yalanlaması karşısında ne olacağını sorarak “Ben bu haberi sana yedirtmezsem ben namerdim. Ben bu haberi sana yedirtmezsem Akit TV’deki muhabir arkadaş Allah da bana bugünleri gösterir” diye konuştu.
 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GENEL HABERLERİ