7 günlük bebek koronavirüsten hayatını kaybetti

İran’ın güneyinde yer alan Buşehr eyaletinde 7 günlük bebek koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti.
 Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybedenler arasına 7 günlük bir bebek de eklendi. İran’ın güneyindeki Buşehr eyaletinde bir bebek koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti.

SALGIN NEDENİYLE ÖLÜMLER ARTIYOR

Koronavirüs salgını nedeni ile İran’da can kayıpları artmaya devam ediyor. Buşehr Eyaleti Korona Virüs ile Mücadele Konseyi Sekreteri Said Keşmiri, eyaletteki korona virüs tablosuna ilişkin son bilgileri verdi. Keşmiri, Buşehr Eyaleti’nde şu anda toplamda 173 kişinin koronavirüs nedeniyle hastanelerde yattığını belirterek, “Hastanede yatışı gerçekleşenler arasından 23 kişi solunum cihazına bağlı” dedi.


DAHA ÖNCE 2 GÜNLÜK BEBEK DE ÖLMÜŞTÜ

Koronavirüs nedeniyle Buşehr Eyaleti’nde henüz 7 günlük olan bir bebeğin de hayatını kaybettiğini belirten Keşmiri, “Hayatını kaybedenler arasında kalp rahatsızlığı olan henüz 7 günlük bir bebekte bulunuyor. Hayatını kaybeden en yaşlı kişi ise 74 yaşındaki bir kadın” ifadelerini kullandı. Geçtiğimiz günlerde Rezevi Horasan eyaletine bağlı Günabad şehrinde ise 2 günlük bir bebek korona virüs nedeni ile hayatını kaybetmişti.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER DÜNYA HABERLERİ