YouTube Premium yayında

Premium aboneler, YouTube videolarını reklam gösterimi olmadan ve internetin olmadığı durumlarda da izleyebilecek.

YouTube Premium yayın hayatına başlıyor. Türkiye için YouTube Premium ve YouTube Music servisi duyurulurken, açılan sayfada ‘Şu an için kullanılamıyor’ ibaresi yer alıyor.

YouTube’un sunduğu Premium servisinin getirdiği en önemli özellik, reklamsız ve internetsiz kullanım desteği oldu. Premium aboneler, YouTube videolarını reklam gösterimi olmadan ve internetin olmadığı durumlarda da izleyebilecek. Videoları kaydet özelliği sayesinde, daha önceden indirilen videolar, internetin olmadığı yerlerde de izlenebilecek. İndirdiğiniz videolar 30 gün boyunca saklanabilir olacak.


YouTube kullanıcılarının en çok yakındığı konuların başında, arka planda oynatma desteği geliyor. Arka planda YouTube kullanma desteği, Premium abonelik ile mümkün olacak. Başka bir uygulamayı kullanırken veya ekran kapalı durumdayken, YouTube içerikleri kullanılabilir olacak.

Youtube Premium Amerika, Avustralya, Yeni Zelanda, Meksika, Güney Kore, Avusturya, Kanada, Finlandiya, Fransa, Almanya, İrlanda, İtalya, Norveç, Rusya, İspanya, İsveç ve İngiltere gibi ülkelerde kullanıma kesintisiz olarak açıldı.

Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER BİLİM & TEKNOLOJİ HABERLERİ