Havuz medyasından büyük algı oyunu!

Havuz medyasının büyük algı oyunu çöktü. Adil Öksüz'ü somut delile rağmen salıveren Hakim Köksal Çelik özellikle birileri tarafından korunuyor mu?
Bir kaç gündür havuz medyasında Adil Öksüz'ü serbest bırakan hakimin yakalandığını ve trollerin baskısıyla tutuklandığını okuduk. Ama gerçek bu şekilde değildi. Adil Öksüz'ü serbest bırakan Hakim Köksal Çelik, savcının itirazına bakıp tekrar aynı kararı verip adli kontrol şartını veren Hakim Çetin Sönmez idi.

İŞTE HAKİM KÖKSAL ÇELİK'İN ADİL ÖKSÜZ'Ü SERBEST BIRAKTIĞI İFADE SORGU ZAPTI3000 hakim savcı için 17 Temmuz'da yapılan görevden alma ve gözaltı tutuklamalar bu 2 hakim için 10 ay yapılmamış sadece açığa alınmışlardı.

Sonra geçtiğimiz günlerde Adil Öksüz'ü bırakan hakim Köksal Çelik değil de savcının itirazı üzerine itirazı değerlendiren Hakim Çetin Sönmez Dalaman'da  yol kontrolünde yakalandı ve ev hapsine çarptırıldı.

ADİL ÖKSÜZ'ÜN BIRAKAN HAKİM KÖKSAL ÇELİK'İ KİM KORUYOR?

Öksüz'ü bırakan özellikle korunan Hakim Köksal Çelik'e yine bişey olmadı. Troller ve tetikçi gazeteciler Öksüz'ü bırakan ve özellikle korunan Hakim Köksal Çelik'e değilde itirazı değerlendiren Hakim Çetin Sönmez için yargıya özellikle baskı yaptılar ve itirazı değerlendirip aynı kararı veren Hakim Çetin Sönmez'i tutuklattılar.

İŞTE ADİL ÖKSÜZ'Ü İLK BIRAKAN HAKİM KÖKSAL ÇELİK


SAVCININ İTİRAZI ÜZERİNE KÖKSAL ÇELİK'LE AYNI KARARI VEREN HAKİM ÇETİN SÖNMEZ 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER 15 TEMMUZ HABERLERİ